Ібіси

        23 Январь 2015

ібіси   Ібіси. На нашій планеті налічується близько 30 видів ібісів. Жити вони воліють в теплих краях. В північних широтах також зустрічаються, але на зиму все ж відлітають на південь. Місцями свого проживання вони обирають болота та трясовини, а також лісисті місцевості. Ранок ібіси присвячують пошукам їжі, вдень відпочивають, а вночі сидять на деревах. Харчуються ібіси рибою, молюсками і ракоподібними, а болотні види ще й плазунами та дрібними водяними істотами.

ібіси

    Гнізда ібіси влаштовують на деревах та кущах. Самки відкладають 3-6 яєць. Як не дивно, але у ібіса, незважаючи на його смачне м’ясо, мало ворогів. Навіть люди воліють не просто полювати на них, а ловити  живими, тому що ібіс кмітливий та веселий птах, до того ж швидко звикає до життя в неволі.

ібіси

    У Єгипті живе священний ібіс. З давніх часів люди поклоняються цьому птахові. Вченими в одній з пірамід було знайдено величезну кількість муміфікованих ібісів. За розповідями очевидців тих далеких часів, таку почесть ібіси заслужили за те, що вони вели непримиренну війну зі зміями. Існує й інша версія — ібіси з’являлися під час розливу Нілу і єгиптяни це явище тлумачили, як послання богів.

ібіси

    І зовсім короткий фрагмент за участю ібіса

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin