Гримуча змія

        4 Март 2015

гримуча змія    Гримуча змія — належить до родини гадюкових або просто гадюк, і є найпоширенішою на американському континенті. Її головна відмінна риса, за що власне і отримала змія свою назву — «брязкальце» на кінці хвоста. «Брязкальце» являє собою кілька, одягнених один за одним на кінчик хвоста, рогових кілець. Ці кільця — залишки щорічної линьки, тому дуже легко по них визначити вік гримучої змії. Коли вона в гніві і готується до нападу, то трясе кінчиком хвоста і «брязкальце» гримить, попереджаючи противника, що у гримучої змії найсерйозніші наміри.

гримуча змія

   Довжина  гримучої змії зазвичай близько півтора метри, хоча зустрічаються і довші. Основний колір темно-сірий з коричневим відливом. На початку дев’ятнадцятого століття в Північній Америці гримучих змій було дуже багато, але зараз, у зв’язку з розвитком землеробства, вони залишилися тільки уздовж Мексиканської затоки. Харчуються вони в основному гризунами (ховрашками, мишами, луговими собачками, бурундуками), птахами та жабами.

гримуча змія

   Гримучі змії воліють скелясті місцевості, поблизу річок та струмків. Вони вкрай чутливі до перепадів температур. Гримучі змії  моментально ціпеніють і не подають ознак життя, як тільки падає температура, і відразу оживають, коли вона підвищується.

гримуча змія

   Гримучі змії досить таки ліниві і, якщо їх не турбувати, ніколи не нападуть першими. Отрута у цієї змії надзвичайно токсична і може призвести до смерті людину, і навіть великих тварин — биків, коней та оленів. Укус гримучої змії дуже сильний, вона може прокусити і грубий одяг, і міцні чоботи.

   Єдина тварина, яку не страшить укус гримучої змії — свиня, яка із задоволенням їх їсть, залишаючи одну голову. Фермери практикують перед оранкою поля випускати туди свиней, після чого спокійно працюють, не боячись зустріти гримучу змію. Навіть ті змії, яких не з’їли свині, в паніці тікають.

   І невелике відео від очевидців гримучої змії на закінчення

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin