Горили

        5 Сентябрь 2012

горили   Горила — найбільша мавпа на землі, родич орангутанга. Вага дорослого самця складає 270 кг і він має зріст до 2 метрів. Але, всупереч своїм величезним розмірам і грізному вигляду, горили мають добродушний характер. Живуть ці тварини тільки в тропічних лісах Центральної Африки і харчуються переважно рослинною їжею. Знаходять горили їжу переважно на землі, так як великі розміри не дозволяють їм розгулювати по гілках дерев, як це роблять дрібні мавпи. Через низьку калорійність рослинної їжі, горилам доводиться більшу частину часу проводити за споживанням тієї самої їжі. Щелепи у горил міцні, тому в хід йде все — кора, деревина, корінці та стебла рослин.

горили

   Живуть ці тварини групами по 5-30 особин, вожаком у яких завжди срібно-спинний самець. У нього дійсно на спині росте сріблясте, схоже на сивину, волосся у формі сідла. Зазвичай група складається з вожака, 1-2 молодих самців (ще з чорними спинами), 5-6 самок та до 10 малюків.

горили

   Оскільки горили одні з найбільших тварин джунглів, у них мало ворогів. Вдень, коли горили не зайняті поїданням їжі вони або дрімають, або шукають в шерсті один одного паразитів. Почесним обов’язком самок є пошук паразитів в шерсті вожака. Вночі тварини сплять, спорудивши собі гнізда з гілок.

горили

    Горил іноді сприймають за злісних тварин через манери самців, особливо вожака, демонструвати свою силу. У таких випадках самець спочатку голосно гупає, потім голосно реве, а потім, ставши на задні лапи стукає себе долонями по грудях. Потім тварина розбігається і зносить усе на своєму шляху, а в кінці ще й стукає долонями по землі.

   Сеанс такої поведінки має на меті зняти нервову напругу (можете спробувати застосувати цей метод на собі) та показати свою силу. Але все це не більше ніж залякування. Горили дуже рідко нападають, а якщо й роблять це,  то тільки для самооборони. Живуть горили до 40-50 років.

   І на закінчення невеликий відеосюжет про горил

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Примати       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin