Голкошерст

        4 Июнь 2012

голкошерст   Голкошерст — що ж це за тварина? В одній зі своїх статей я вам, друзі, розповідав про дикобраза, милу дику тварину зі «страшною» назвою. Так от голкошерст часто називають американським дикобразом. Але мушу вам одразу сказати, що голкошерсти  до дикобразів ніякого відношення не мають, хіба що тільки належать до одного ряду гризунів.

голкошерст

   Довжина тіла голкошерста разом з хвостом близько 1 метра, а вага близько 18 кг. Короткі голки голкошерста абсолютно не помітні в пишній шерсті, але завдяки загостреним кінцям набагато небезпечніші, ніж у дикобраза. Якщо голки голкошерст встромляться в тіло хижака, то набагато глибше проникнуть в тканини. Голкошерст цією особливістю дуже добре вміє користуватися. Він майстерно відбивається від ворогів колючим хвостом. Відомі навіть випадки загибелі ведмедів, пум, рисей і вовків після спроби напасти на голкошерста.

голкошерст

   Людину голкошерст також не боїться, тому при випадковій зустрічі навіть не намагається сховатися. Голкошерст на відміну від дикобраза відмінно лазить по деревах, де і знаходиться основний раціон його харчування у вигляді молодих пагонів, гілок, листя, кори.

голкошерст

   Дуже цікаві у голкошерста і методи залицяння до самки. Принаймні, я не чув, що такі методи використовують інші тварини. При залицяннях голкошерст бризкає своєю сечею на самку і спостерігає за її реакцією. Якщо самка голкошерста відразу не прогнала залицяльника, значить, він їй підходить, і вона згодна на інтим. Як результат, приблизно через 7 місяців — одна єдина, але досить розвинута дитинча. Завдяки такій низькій народжуваності для голкошерстів існує загроза вимирання, а цього допускати не можна. В іншому випадку ніякі ми не «старші брати»

   Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Гризуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin