Гієнові собаки

        4 Сентябрь 2012

гієнові собаки   Гієнових собак іноді називають африканськими вовками. Не плутайте, дорогі друзі, їх з гієнами, бо це зовсім інші тварини. Гієнові собаки водяться в саванах на південь від Сахари. Їх улюблена здобич — антилопа гну, бородавочник, зебра та газель. Вага гієнової собаки всього близько 18 кг, шерсть коротка, здається збитою та непривабливою. Треба зауважити, що й пахнуть тварини не дуже приємно.

гієнові собаки

   Гієнові собаки видають багато різноманітних звуків. Їх мисливський заклик схожий на передзвін. Переривчастий гавкіт означає страх або злість, а підвиванням звуть цуценят.

гієнові собаки

   Гієнові собаки — спритні мисливці. Якщо зграя цих тварин виходить на полювання, можна не сумніватися — повернуться вони ситими. Полюють вони рано вранці або ввечері, вдень же воліють відпочивати в тіні. Під час полювання зграя з 6-30 гієнових собак спочатку на напівзігнутих лапах підкрадається до стада газелей або антилоп, а коли їх помічають, кидаються навздогін. Хижаки під час погоні розвивають швидкість до 65 км / год. Вони відокремлюють від стада слабку тварину  (або групу) та наздоганяючи впиваються зубами в живіт жертви.

гієнові собаки

   Гієнові собаки — на відміну від більшості хижаків, дуже дружні тварини. Зовсім в людській манері вони піклуються про більш слабких членів зграї та молодих цуценят. Дорослі пускають їх першими до здобичі, а самі в цей час відганяють гієн та шакалів. Розподіл продовжується і біля лігва. Там мисливці, відригуючи м’ясо, діляться з іншими гієновими собаками — вартовими, покаліченими самками та маленькими цуценятами.

   Гієнові собаки з великою відповідальністю піклуються про своїх цуценят. Відомо, що коли гине самка, то її малюків виховують самці. Вони піклуються про них, поки ті не стануть дорослими.

 Фрагменти полювання гінових собак можете подивитися на відео нижче

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin