Гекони

        18 Декабрь 2015

гекони          Гекони — істоти, які водяться практично у всіх жарких країнах. Ця тварина схожа на звичайну ящірку, але має досить дивний, якщо не сказати страшний вигляд. Тіло у геконів плоске і коротке. На мордочці чітко виділяється пара величезних очей з вузькими, як у гадюки, зіницями. Лапи у них короткі, а ступні покриті безліччю спеціальних волосків, які допомагають геконові утримуватися на абсолютно гладкій поверхні (наприклад, на вертикальному склі або навіть на стелі).

гекони

   Неприємна зовнішність, а ще страшні зміїні очі, завжди викликали у людини недовіру до геконів. Про нього існує стільки страшних історій, що можна подумати — страшніше гекона на Землі істоти немає. В одній легенді, наприклад, говориться, що від укусу гекона людина вмирає, а від того, що тільки  доторкнеться до нього — на шкірі з’являться величезні пухлини. А ще кажуть, що гекони заповзають у вуха тварин та виїдають всі нутрощі.

гекони

   Але все це чистісінької води вигадки. Вчені довели, що гекони абсолютно невинні  істоти. Найстрашніше, що він може зробити людині, і то якщо його зловити — це прокусити палець. І не більше того!

гекони

   Гекони люблять селитися в будинках. Вночі вони спритно бігають стінами та стелею, полюючи на мух та інших комах. Буває, що гекон зривається і при падінні ламає хвіст. Але для нього це не біда — вже через кілька місяців хвіст відростає до колишніх розмірів.

   Гекони дуже рухливі, грайливі, безтурботні істоти. Коли їх багато, вони обов’язково ворогують один з одним. Сутички з застосуванням зубів у геконів не рідкість. І якщо в Європі вони полохливі, оскільки люди їх завжди переслідують, то в Африці чи Індії вони абсолютно не бояться людини і стають чимось на зразок домашньої тварини — кішки або собаки.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin