Галка

        19 Апрель 2014

галка   Галка — безтурботний, спритний та розумний птах.  Маючи широкий діапазон голосу, галка легко вчиться імітувати людський голос або інші звуки, скажімо спів півня(солов’я навряд чи зуміє) .

галка

   Галки справжні карлики в порівнянні зі своїми близькими родичами воронами та граками. Вони, як і їхні більші родичі, живуть в містах і селах, та разом з ними шукають їжу. Відрізнити їх дуже легко. Галка в два рази менше від ворони і вся чорна, тільки навколо шиї нібито пов’язана хустка в сіру цятку.

галка

   Подібно до інших воронових, галка зустрічається не тільки в Європі, а й майже по всій Азії. Гнізда влаштовують зазвичай на деревах, в кущах, на скелях, в покинутих будинках та інших будівлях .

   Галки всеїдні. Вони їдять комах, хробаків , але із задоволенням поласують і зерном, ягодами або іншими плодами. Галки дуже корисні тварини. Вони знищують безліч  жуків-листоїдів, довгоносиків та інших шкідників.

галка

   Зимують галки зазвичай в містах, але деякі відлітають на зиму в Африку чи Індію . Ті галки які залишаються на зиму збираються у великі зграї, на ніч влаштовуються в якому-небудь саду або парку і притискаються один до одного, гріючись таким чином .

   Як тільки настає весна, галки парами повертаються на місця гніздування. З усіх ворон галку найчастіше можна зустріти в неволі. Людей тішить її весела вдача, спритність, кмітливість і прихильність до людини. Вихованих в домашніх умовах галок легко привчають вилітати з дому і повертатися назад.

   На таку ручну галку дивіться у відеосюжеті

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin