Фламінго

        15 Январь 2015

фламінго   Фламінго відрізняється від інших птахів надзвичайно вишуканим забарвленням — від чисто білого до темно-рожевого. З давніх часів люди вважали фламінго істотою з прекрасної та нездійсненної мрії. У природі не часто можна спостерігати таке дивовижне явище, як зліт півмільйонної зграї фламінго.

фламінго

    Ці птахи мають саму довгу шию і найдовші ноги відносно розмірів тулуба серед всіх птахів на Землі. Фламінго харчуються на мілководді. Птахи так можуть згинати свою шию, що дзьоб перевертається. По краях дзьоба розміщені дрібні рогові пластинки. З їх допомогою птахи фільтрують з води дрібні залишки рослин, маленьких жаб, ракоподібних та інших істот. За добу фламінго з’їдає їжі приблизно на чверть своєї ваги. За рахунок наявності деяких речовин у їжі ці птахи набувають рожевого забарвлення.

фламінго

    Основне місце проживання фламінго — Африка, хоча зустріти їх можна і на півдні Євразії, і на Мадагаскарі і навіть в Південній Америці. Селяться вони величезними колоніями на берегах великих озер. Рожеві фламінго споруджують своєрідні, ні на чиї не схожі, гнізда. Це виліплені конуси з глини із зрізаною верхівкою. У кожному конусі фламінго роблять заглиблення, в яке самка відкладає одне яйце. Висиджують його разом з самцем близько місяця і потім також удвох годують наполовину перевареною їжею. Незважаючи на багатотисячну колонію, батьки по пискоту  чітко відрізняють своє пташеня від всіх інших і чужого ніколи годувати не будуть.

фламінго

    Тривалість життя цих цікавих птахів близько 30 років. Таке довголіття в порівнянні з тривалістю життя інших птахів просто вражає. Але ще більше вражає інше — на Землі ці птахи живуть вже кілька мільйонів років. Вчені впевнені, що фламінго бачили динозаврів.

    І зовсім невелике відео про фламінго на закінчення

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin