Фазан

        12 Май 2014

фазан   Фазан — напевно, після павича другий птах за красою пір’я . Але не дарма кажуть, що якщо природа наділила чимось одним понад норму, то обов’язково обділить в іншому. Павича матінка-природа обділила голосом , а ось фазана…- розумом.

фазан

   Найбільший з фазанів має довжину до 2 метрів. Його справедливо називають королівським фазаном. Мешкає цей птах в Китаї. Самець королівського фазана володіє гордою статурою та по-справжньому королівським оперенням. Але в той же час він безнадійно дурний та полохливий. Фазан ховається від всіляких ворогів все своє життя. Птах мало не непритомніє, коли поруч пробіжить миша, а коли виникає справжня небезпека , то з переляку він немов дерев’яніє і навіть не може зрушити з місця. Внаслідок цього фазан часто стає легкою здобиччю. Побачивши найменшу тваринку поруч, самки фазана залишають гнізда з яйцями або пташенятами. Не дивно, що навіть їжачки та тем паче щури поїдають яйця фазанів.

фазан

   Власне кажучи, ці птахи часто безпорадні як діти, а тому їх чисельність скорочується рік від року навіть без втручання мисливців.

фазан

   Якщо вже сам король фазанів телепень, то що можна подумати про його «підданих». Розумом вони також не сильні, але дехто перевершив короля красою оперення. Це золотистий фазан. Від нього неможливо відвести погляд. У золотистого фазана на голові густий чубчик, розкішний яскраво-червоний комір, хвіст і спина яскраво-жовті. Рухається він граціозно, легко стрибає і може пролізти через будь-які лісові зарості.

   В наших регіонах також водяться фазани, котрі пристосувалися до нашого клімату, і які доставляють справжнє задоволення мисливцям на них, хоча полювання й обмежене.

   На срібного фазана можете подивитися на відео сюжеті

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin