Дрізд

        22 Апрель 2014

дрізд   Дрізд — спритний, жвавий та кмітливий птах , і до того ж наділений неабияким талантом до співу. Дрозди дуже дружні, хоча миролюбними їх не назвеш. Ці птахи часто збираються в зграйки і, незважаючи на те, що між собою часто затівають бійки, один без одного жити не можуть. Варто лише відгукнутися одному і на його поклик з’явиться інший.

дрізд

   Дрозди прекрасно літають, але якщо їх несподівано налякати, то вони не відразу можуть відірватися від землі. У них дуже добре розвинені органи чуття. Досить сказати, що дрозди бачать дрібних комах з досить великої відстані. Слух у них також відмінний, інакше вони не змогли б так добре співати. Через мелодійності голосу дрозда іноді називають лісовим соловейком.

   Ці птахи надзвичайно сміливі , якщо не сказати нахабнуваті, недовірливі, хитрі, але в одночас і обережні . Одного разу обманутий дрізд ніколи більше не піймається на одну і ту ж пастку.

дрізд

   Дрозди живуть в будь-яких лісах. Вони можуть селитися і в тропічних джунглях , і північних борах і навіть в степових чагарниках та саванах . Лише деякі види дроздів воліють осілий спосіб життя, більшість же вважає за краще подорожі, під час яких вони можуть облетіти мало не половину земної кулі.

дрізд

   Харчуються дрозди комахами, хробаками, а також різноманітними ягодами. Гнізда птахи споруджують з сухих прутиків, моху, корінців та стеблинок. Всередині дбайливо викладають сухою травою. Коли до гнізда наближається чужак, дрозди сміливо атакують противника, а якщо така поведінка не дає потрібного результату, то придурюються пораненими або хворими і відволікають непроханого гостя від гнізда.

   На закінчення , друзі , пропоную вам подивитися слайди та послухати дрозда

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin