Домашні кури

        14 Ноябрь 2014

корніш   легорн                                                                                                                                                                                 Кури — це, напевно, найпоширеніші дрібні домашні тварини, яких вирощують не тільки у великих господарствах, а й майже в кожному сільському подвір’ї, а то й на дачі. Це не дивно. Кури зовсім не вимогливі до приміщення, де вони живуть, а також до навколишнього оточення, на відміну, скажімо, від кроликів або нутрій. Вони житимуть і в невеликий загорожі, і просто на подвір’ї.

    Перш ніж заводити курей, необхідно визначитися з пріоритетами, тобто що вас більше цікавить — м’ясо чи яйця.

легорн

   Серед яєчних курей найпоширеніша порода — легорн. Спочатку ця порода була завезена з США, але потім європейські генетики дали світові багато її різновидів. Зовнішній вигляд цих курей описувати не буду, краще подивіться на малюнку. Скажу тільки, що середня вага півня 2-2.5 кг, а курки — 1.2-1.8 кг. Уже в 4-5 місячному віці кури починають нестися і дають за рік 220-250 яєць.

корніш

    З м’ясних порід найпоширеніша — корніш. Ці кури, як не дивно, беруть свій початок від бійцівських порід. Півень цієї породи важить 4-4.5 кг, курка — 3-3.5 кг. Але несучість цих курей майже в 2 рази нижче леггорну і складає всього 130-150 яєць на рік. Так що, друзі, вибір за вами.

    Основним кормом для курей всіх порід є зерно різних культур, як у початковому вигляді, так і перероблене. Більш докладно про «дієту» курей для досягнення певного ефекту я розповім в окремих статтях. Слідкуйте за публікаціями.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Домашні птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin