Дикі качки

        19 Май 2017

дикі качки   Сказати — я бачив дику качку — це нічого не сказати. Адже в світі налічується більше 100 видів диких качок, і всі вони досить сильно відрізняються один від одного. Деякі з них навіть більше схожі на гусей, а то й на лелек, ніж власне на качку. Розповім трохи про найвідоміші види.

крижень

Крижень. Ну, який мисливець не мріє отримати крижня,  як трофей під час полювання на качку. Красива велика дика качка, особливо селезень. Від неї пішли, до речі кажучи, всі домашні качки. Крижень не нирковий, тобто він не пірнає повністю, а добуває корм, занурившись у воду наполовину. Задня частина тіла завжди над водою.

Далекосхідний чорний крижень поступається звичайному як  за розмірами, так і за красою пір’я. Також  у цієї дикої качки самці мало чим відрізняються від самок — у них таке ж саме скромне пір’я.

шилохвіст

Шилохвіст — не поступається за красою крижню. Ця качка відрізняється від інших диких качок своїм характерним хвостом — довгим та витягнутим немов шило, за що власне і отримала свою назву. Шилохвіст чудово виглядає в польоті. Створюється враження, що качка постійно дивиться на всі боки і навіть озирається, повертаючи голову на довгій шиї.

чирок

У нашому регіоні добре відомий чирок. Це, мабуть, найменша дика качка. Її вага рідко перевищує 300 грамів. У самих чирків є кілька підвидів — свистунок, тріскунок, чирок-клокотун.

мускусна качка

Є ще одна цікава дика качка, нам більше відома вже одомашнена — це мускусна качка. Ще стародавні інки її одомашнювали. Коли іспанці знищили це індіанське плем’я, з мускусними качками сталося приблизно те ж, що і з мустангами — вони здичавіли. Дикі качки зі своїми дикими родичами дали саме «різнобарвне» потомство. У такому вигляді вони нам і відомі  сьогодні.

На самку крижня з каченятами можете подивитися на відео нижче

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin