Дикі гуси

        4 Май 2014

дикі гуси    Дикі гуси належать до родини качкових. Вони є чимось середнім між качками та лебедями. За розмірами дикі гуси більші ніж качки , але менші ніж лебеді. Шия у птахів довга, а ноги порівняно високі. Харчуються дикі гуси переважно на суші. Окрас самок та самців однаковий . Всього ж існує 14 видів диких гусей.

дикі гуси

   Всі дикі гуси безстрашно охороняють свою територію від незваних гостей. Особливо запекло птахи кидаються на чужих під час гніздування. Дорослий дикий гусак розсердившись здатний перебити руку людині або покалічити собаку.

   Один з представників диких гусей канадська казарка . Ці птахи не перевершені по дальності перельотів. Подорожують дикі гуси великими косяками зі швидкістю близько 65 км/год. На зиму птахи прилітають в США на Атлантичне узбережжя або в Каліфорнію, а також в Мексику. Відстань сюди від місць гніздування диких гусей складає близько 6000 км.

дикі гуси

   Але все ж, загальновизнаними чемпіонами перельотів вважаються гірські гуси. Голови в цих диких гусей прикрашені двома поперечними смугами. Але головна відмінність полягає в тому, що крила у них набагато більші, ніж у інших гусей. Цих корінних жителів Центральної Азії не одноразово помічали над Гімалайськими горами на висоті близько  7000 метрів. Зазвичай гірські гуси селяться великими колоніями на висоті близько 5000 метрів.

дикі гуси

   Найпоширеніші в Європі та Азії — сірі гуси. Вони пращури всіх домашніх гусей, крім хіба що тих, які водяться в Китаї. Сірі гуси харчуються травою, жолудями, бульбами та зерном. Сірі гуси — бажаний трофей багатьох мисливців.

   А щоб ви, друзі, мали уявлення в які зграї можуть збиратися дикі гуси для перельотів, пропоную подивитися невеличке відео

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin