Дельфіни

        13 Май 2012

дельфіни   Дельфіни. Саме про цих мешканців морів та океанів я хочу вам сьогодні розповісти. Зустрічаються вони по всьому світі, але більша їх частина живе все ж на мілководді тропічних і помірних широт. Є також кілька видів дельфінів, які підіймаються високо в річки, де й знаходять свій дім.

   Найвідоміший вид дельфінів — це афаліна. Він досягає 4 метрів в довжину, і його маса тіла складає до 300 кілограмів. Через їх досить великі розміри та фізіологічні особливості, дельфінів також називають зубатими китами. Вони мають близько ста конусоподібних зубів загнутих всередину. Це спритні, рухливі та дуже ненажерливі хижаки. Живуть іноді дуже великими зграями, що налічують до двох тисяч особин. Раціон харчування дельфінів досить таки різноманітний і включає в себе різну рибу, молюсків, кальмарів, ракоподібних, а в деяких випадках було навіть відмічено напад на собі подібних.

дельфіни

    Дельфіни можуть плавати з дуже великою швидкістю. Їх зграї часто прямують за кораблями досить тривалий час.  Однозначного пояснення такій поведінці вчені поки що дати не можуть.

дельфіни

   Шлюбний період у дельфінів триває цілий рік, хоча частіше за все випадає на весну або осінь. Від 9 місяців до півтора року самка виношує свого малюка. А коли підходить час народжувати, відокремившись від зграї, вона піднімається на поверхню води. Зазвичай в одному посліді народжується одне дитинча, близнюки народжуються в дуже рідкісних випадках. Наступні 2 роки мати буде ретельно оберігати свого малюка, від інших хижаків, які можуть нашкодити маленькій істоті.дельфіни

    На сьогоднішній день найбільша загроза популяції дельфінів це глобальне потепління, внаслідок якого основне джерело їжі дельфінів — риба, шукає більш холодні води. Тому вчені вважають, що в недалекому майбутньому дельфінам буде дуже складно добувати собі їжу або їм доведеться мігрувати слідом за «їжею».

 На закінчення пропоную подивитися відеоролик про те, як дельфін може дружити … з кішкою

Будь-яка тварина – творіння Боже!        Рубрика: Морські ссавці, Обране       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin