Чаплі

        22 Январь 2015

чаплі   Чапля. Не можна сказати, що чаплі красиві птахи в нашому розумінні. Природно, деякою красою і грацією вони, як власне і кожне творіння Землі, володіють, але незграбні рухи і дивні, безглузді пози зводять всю красу нанівець.

чаплі

    Тим не менш, чаплі краще за інших птахів, наприклад, журавлів і лелек, пристосовані для життя серед боліт та водойм. Вони прекрасно маневрують в очереті та добре плавають. Голос у чапель дуже неприємний, а у деяких нагадує лякаючий рев.

чаплі

    Чаплі — підступні й злісні істоти. Незважаючи на те, що вони живуть громадами, їх ніяк не можна назвати доброзичливими. Кожна чапля не упустить випадку нашкодити сусідові (вам це нікого не нагадує?).

чаплі

    Харчуються чаплі здебільшого рибою, а при нагоді і жабами, молюсками та ракоподібними. Свої гнізда птахи облаштовують в очереті або на високих деревах. Самка відкладає і висиджує від 3 до 6 яєць. В цей час самець її годує. Дивно те, що маючи таку потужну зброю для захисту як дзьоб, чаплі зовсім безпорадні перед недругами. Звичайна картина: коли прилітає шуліка, чапля без опору дає йому можливість забрати своїх дітей. Та й в інших ситуаціях дбайливими матерями їх не назвеш — галки, ворони, всі кому не лінь можуть поласувати яйцями чаплі.

    До неволі чаплі звикають досить швидко, але спостерігати за ними справа невдячна, оскільки чапля може простояти на одній нозі цілий день, і ви швидше заснете, ніж вона поміняє ногу або поведе головою.

    І зовсім короткий фільм про цього птаха

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin