Бушмейстер

        28 Январь 2015

бушмейстер   Бушмейстер або як її ще називають суруруку — це сама отруйна змія Нового Світу. Її довжина зазвичай становить 2-3 метри, але бувають і гіганти, довжина яких сягає 4 метрів. Хоча, звичайно, бушмейстеру і далеко до анаконди, та і до пітона теж. Про цю змію існує багато легенд, і причому одна страшніша за іншу. Мовляв, бушмейстер — це і не змія зовсім, а злий дух, що вселився в тіло змії, і він творить неподобства в тропічному лісі. Він уміє зачарувати людину, наслати сон, загасити вогонь.

бушмейстер

    Бушмейстер володар довгих отруйних зубів. Їх довжина може досягати чотирьох сантиметрів. За один укус змія може впорснути в жертву до 400 міліграмів отрути. І хоча це здається дуже багато, але, тим не менш, найчастіше укушені люди виживають. Отрута бушмейстера не така токсична, як скажімо, у кобри, як багато хто вважав.

бушмейстер

    Бушмейстери на відміну від багатьох змій не люблять сонця. Вони полюбляють сутінки тропічного лісу, де завдяки своєму бурому забарвленню практично не помітні серед опалого листя. Харчуються переважно гризунами, рідше птахами.

бушмейстер

    Самка відкладає 10-20 яєць і пильно їх охороняє. Маленькі змійки з’являються через 80 днів.

    Людиною ці змії дуже слабо вивчені, тому що знайти їх в непрохідних нетрях дуже непросто, та й охочих це робити не так багато. Здебільшого ними цікавиться тільки вузьке коло відважних вчених.

    В неволі бушмейстери досить спокійні, але дуже вибагливі в їжі і часто «втрачають апетит».

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin