Болонка

        19 Ноябрь 2014

болонка   Болонка. Хто ж не знає цю милу собачку, улюбленицю всіх світських дам починаючи з восьмого століття від Різдва Христового. І якщо, скажімо, пудель був спочатку мисливською собакою, то болонка завжди була декоративною. Коріння її йдуть, як ви напевно здогадалися з назви, друзі, до Франції провінцію Болонья. Але з часом почали називати й інші види собак, з інших місцевостей, які зовні були схожі на перших болонок.

    На сьогоднішній день є багато порід і різновидів болонок, серед них — кольорова, гаванська, французька, мальтійська та багато інших.

болонка

    Загальна риса всіх цих собак — це довга густа шерсть, яка вимагає постійного догляду. Але якщо ви любите свого вихованця і приділяєте болонці достатньо часу та уваги, то ви будете віддячені милим виглядом та безмежною відданістю. Так дивитися, як дивиться болонка може тільки жінка — їй неможливо в чомусь відмовити.

болонка

    У їжі болонка не вибаглива і вам вирішувати, чим її годувати — спеціальним кормом для собак або природною їжею. Якщо ви зупинитеся на другому варіанті, то стежте, щоб їжа була збалансована і болонка отримувала достатньо вітамін. Від цього може залежати стан вовни, її густина та блиск.

болонка

    Робити «зачіску» і стригти кігті краще довірити професіоналові. Ну а про здоров’я годі й говорити — лікувати повинен тільки ветлікар. І тоді ваша улюблена болонка не доставить вам розчарувань та прикростей.

    Болонка буде із задоволенням грати з дітьми і, якщо ви світська дама, доповнить ваш стиль і складе вам компанію на вечірці. Але найголовніше, нехай болонка буде вашим другом.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin