Болгарська вівчарка

        16 Июнь 2012

болгарська вівчарка   Болгарська вівчарка або каракачанськf пастуша собака — це одна з порід службових собак та справжня гордість Болгарії. На Балканах ця порода надзвичайно популярна і її розведенням займаються кілька розплідників. Про те, що болгарська вівчарка народне надбання, говорить і той факт, що в листопаді 2010 року в знак дружби і співпраці прямо на прес-конференції прем’єр-міністр Болгарії Б.Борисов вручив подарунок прем’єр-міністру Росії В.Путіну, і подарунок цей був — цуценя болгарської вівчарки.

болгарська вівчарка

   Болгарська вівчарка досить велика собака (висота в загривку складає близько 70 см), з густою прямою шерстю, прекрасно пристосована до різних кліматичних умов. Коріння болгарської вівчарки йдуть на багото століть в давнину і беруть початок від тибетського мастифа. «Каракачан» в перекладі з турецької означає втікач, робимо висновок — втікач з Туреччини. Це звичайно жарт, але географічно саме з Туреччини бере початок порода каракачанської пастушої собаки.

болгарська вівчарка

   Якщо вам, дорогі друзі, потрібна агресивна собака, то вам не сюди. Ніякої безпричинної агресії з боку болгарської вівчарки ви не побачите. Каракачанська пастуша собака воліє завчасно при наближенні «непроханих гостей» попередити всіх навколо гучним гавкотом, який чути на величезну відстань. Але якщо сутички запобігти не вдається, то болгарська вівчарка не побоїться вступити в бій, ні з людиною, ні з вовком, ні навіть з ведмедем. Вона прекрасно впорається з роллю охоронця, і буде віддано любити свого господаря. Болгарська вівчарка подружиться з дітьми та іншими домашніми тваринами і буде їх охороняти,  як свою власність.

болгарська вівчарка

   Якщо ви вирішили завести собі болгарську вівчарку ви не пошкодуєте, але пам’ятайте, що це велика собака і їй потрібно багато місця. Хоча у болгарській вівчарки дуже урівноважений характер і в неї не буває нервових зривів, все ж не варто мучити тварину і постійно тримати під замком.

   Якщо вам сподобалася болгарська вівчарка можете подивитися на неї ще й на слайдах нижче

   Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin