Бенгальский тигр

        17 Июнь 2012

бенгальський тигр   Бенгальський тигр  — один з шести існуючих на сьогоднішній день тигрів. З сумом хочу сказати вам, дорогі друзі, що ще в середині двадцятого століття підвидів було дев’ять. І вкрай важливо щоб через півстоліття ми не втратили ще який-небудь підвид. Бенгальський тигр також може стати таким підвидом, так як в світі залишилося не більше 3500 особин цієї красивої і величної кішки. У мене, дорогі друзі, жевріє надія, що людина, яка прочитала цю статтю, ніколи не завдасть шкоди бенгальському тигру ні прямими своїми діями, ні непрямими.

бенгальський тигр

   Отже, бенгальський тигр рекордсмен за кількома номінаціями. По-перше, це найбільша кішка у світі. Цю першість бенгальський тигр ділить зі своїм побратимом усурійським тигром, але все ж в абсолютній категорії, тобто максимальній вазі він перший. Цей зафіксований рекорд бенгальського тигра складає 388,7 кг і вище рекорду усурійського тигра, вага якого становить 384 кг.

бенгальський тигр

   По-друге, бенгальський тигр володар найдовших іклів серед котячих. Їх довжина становить до 10 см. Зрозуміло, що від таких іклів рідко якій наміченій жертві вдається піти цілою. Бенгальський тигр полює практично на всіх тварин, яких може здолати. Це і копитні (різні антилопи, косулі, кабани, олені), і більш дрібна дичина (борсуки, мавпи, дрібні гризуни). Є випадки, коли бенгальський тигр нападав і на хижаків (леопардів, шакалів, гієн) і навіть на молодих слонів. Для поповнення організму корисними речовинами бенгальський тигр іноді поїдає навіть термітів. Людоїдами ж, всупереч розхожій думці, бенгальські тигри стають вкрай рідко. Зазвичай це або старі слабкі тварини, або молоді недосвідчені що мали зіткнення з дикобразом (про це можете прочитати тут).

бенгальський тигр

   І третя номінація, де бенгальський тигр самий-самий, а вірніше сказати єдиний, хто має в своєму роді білих побратимів. Причому це не повністю білі альбіноси, білі тигри з чорними або коричневими смугами, як і при стандартному забарвленні. У дикій природі такі тигри зустрічаються вкрай рідко, і такий окрас для бенгальського тигра не обіцяє нічого хорошого. Селекціонери ж, для прикраси зоопарків, виведення білих бенгальських тигрів поставили, як кажуть, на конвеєр.

   На початку статті, дорогі друзі, я вже згадав, що бенгальський тигр під загрозою зникнення. І хоча його й занесли в Міжнародну Червону книгу, якщо ми не змінимо своє ставлення до диких тварин, то книгою бенгальського тигра не врятуємо.

   Якими б не були грізними батьки, діти завжди залишаються дітьми. Подивіться відеоролик про те, як «безстрашна» мавпа грає з кошенятами бенгальського тигра.

Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Кішки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin