Бегемот або гіпопотам

        7 Июль 2012

бегемот   Бегемот або гіпопотам — ніяк не може поділити з носорогом друге місце за розмірами серед наземних тварин. Перше ж місце поза сумнівом займає слон. Кожен з нас, дорогі друзі, хоча б раз в житті бачив цю дику тварину, але в більшості випадків це відбувалося або в зоопарку, або взагалі на картинці. Зазвичай в таких випадках складається враження, що бегемот вкрай неповороткий і повільний. Друзі, повірте — це не так. На суші бегемот може розвивати швидкість до 50 км / год. Цікаво й те, що хоча бегемоти народжуються та проводять у воді велику частину свого життя — плавці вони нікудишні. По можливості гіпопотами або ходять по дну, або пливуть за течією.

бегемот

   Не буду описувати в деталях зовнішній вигляд бегемота, ви, напевно, його добре уявляєте. Для довідки тільки скажу, що його вага становить від 2,5 до 4,5 тонн.

   Наведу кілька цікавих фактів про бегемотів. Як ви, друзі, думаєте, хто бегемотові ближчий родич — кінь (також як і бегемот з копитами, ала непарнокопитний) або кит? Якщо хто ризикнув сказати кит, то виявився абсолютно правим. У бегемотів і китоподібних дуже схожі системи дихання і крім того ці дві, на перший погляд, абсолютно різні тварини вміють спілкуватися під водою звуковими сигналами. Палеонтологічні розкопки також підтверджують, що вони родичі.

бегемот

   Полювання на бегемотів в Африці — це ціла наука та ще й традиція. Полюють на гіпопотама в основному заради його дуже смачного м’яса. Хоча кістка бегемота також має певну цінність. Правду кажучи, полювання на бегемота не така вже й безпечна справа, як може здатися на перший погляд. Від іклів бегемота людей гине більше, ніж від всим відомих хижаків — левів та крокодилів.  Так що перш ніж іти полювати на бегемота, подумайте — чи готові ви до цього.

бегемот

   А взагалі краще бегемотів залишити в спокої, так як популяція їх поступово скорочується і не рівен час … Не хочу про це навіть говорити.

   Я думаю, вам цікаво буде подивитися, як бегемот виступає в ролі рятівника, за що йому дуже вдячні мама зебра і мама антилопа гну.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin