Баклан

        8 Октябрь 2012

баклан   Баклан — так називають досить таки розумну, я б сказав, навіть хитру і найголовніше ненаситну морську птицю, яка живе на всіх материках, але перевагу віддає місцям з помірним та жарким кліматом. Хоча баклан і морський птах, але його можна зустріти і на озерах чи річках неподалік від моря або океану. В родичах у нього перебувають такі птахи як фрегати та пелікани.

баклан

   Цим птахам важко ходити по землі, але зате баклани чудово лазять по деревах,а ще краще плавають та пірнають. Під водою фрегати можуть перебувати дуже тривалий час. Така поведінка тварин іноді не на жарт дивує глядачів.

баклан

   Ненаситність бакланів стала вже притчею. Навіть наївшись досхочу баклан продовжує полювати. Його горло ніби гумове і дозволяє заковтувати дуже велику рибу.

   Баклани гніздяться великими колоніями, які іноді нараховують кілька тисяч особин. Гнізда вони роблять з товстих сучків та очерету. Пташенята вилуплюються зовсім голими та безпорадними і ще тривалий час залишаються в гнізді.

баклан

   Типовим представником бакланів є великий баклан. Цю птицю можна зустріти в Євразії, Північній Америці, рідше в Африці. Баклана легко приручити. У Китаї його навіть використовують для лову риби. На шию йому прилаштовують спеціальне кільце, що не дозволяє ковтати рибу, а потім випускають на полювання. Коли баклан приносить рибу, йому дають трохи ласощів. Якщо за бакланами добре доглядати, вони починають розмножуватися і в неволі.

На плямистого баклана можете подивитися у відеосюжеті

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin