Анаконда

        27 Январь 2015

анаконда    Анаконда — найбільша змія в світі. Водиться цей плазун в Північній Америці. Найбільша анаконда, яку коли-небудь зустрічала людина, була довжиною 8 метрів 29 сантиметрів, а особина довжиною 6-7 метрів — звичайне явище в природі.

анаконда

    Анаконди воліють жити у воді і на березі недалеко від водойми. Вони прекрасні плавці та пірнальники. Змія навіть може відпочивати, лежачи на дні річки, причому досить тривалий час. На берег ці змії виповзають, щоб погрітися на сонечку, а заодно можливо і пообідати. Раціон анаконди досить різноманітний. Сюди входять ссавці (тапіри, пекарі, капібар, агуті), птахи (качки, гуси) та риба, хоча й набагато рідше. При нагоді змія може поласувати і дрібними тваринами — кроликом або куркою, піднімаючи паніку в селищі своїми «візитами». Час від часу вона нападає навіть на великих тварин — свиней і собак. Анаконда змія не отруйна і тому вона подібно удавові або пітонові душить свою жертву, а вже потім заковтує її цілком.

анаконда

    Відомі також випадки нападу на людину. Була така історія з одним мисливцем під час полювання на качок. Він підстрелив качку над водою, а так як мисливської собаки з собою не було, то поліз за дичиною сам. Там він і потрапив в «обійми» анаконди. Мисливець не розгубився і завдав плазунові кілька ножових поранень, після чого анаконда його відпустила. Швидше за все, анаконда хотіла поласувати качкою, а мисливця прийняла за конкурента і вирішила відстояти здобич. Також відомі випадки нападу анаконди на дітей.

анаконда

    З товстої і красивої шкіри анаконди виготовляють міцні валізи, чоботи, упряж для коней та багато інших красивих речей. Сам я не пробував, але кажуть, що м’ясо цієї гігантської змії дуже смачне, і навіть трохи солодкувате на смак. Ворогів у дорослої анаконди немає (хіба що людина, та добре досвідчений і голодний ягуар, або ж великий кайман), тому вона відчуває себе повноправною господинею густих тропічних лісів.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!



        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin