Яструб

        24 Январь 2015

яструб    Яструби відрізняються від інших хижих птахів (орлів, шулік) довгим хвостом і короткими заокругленими крилами. Яструбів налічується понад 120 видів. Всі вони хижаки, справні мисливці, прекрасно літають, бігають і навіть плавають.

яструб

    Найчастіше зустрічається яструб-перепелятник, який водиться практично у всіх куточках земної кулі. Для гніздування найчастіше обирає ліс в гористій місцевості. Людей він не боїться, а інший раз, навіть здається, що яструб нас ігнорує. Цей птах настільки зухвалий, що захопившись гонитвою за здобиччю, стає божевільним. Переслідуючи жертву, неважливо горобця, ворону чи курку, може залетіти в будинок, вдаритися в автомобіль, поїзд або навіть вертоліт. До речі, дуже вдало своєю схожістю з яструбом користується зозуля.

яструб

    Всі дрібні птахи знають, з яким нещадним ворогом мають справу, тому помітивши на горизонті силует яструба, намагаються втекти або сховатися (буває навіть в мишачі нори).  Але від яструба не так просто втекти, і часто він може зловити навіть 2 пташки відразу. Під час полювання йому сильно заважають ластівки. Ці супер-маневрені і швидкі птахи летять слідом за яструбом і кричать, оповіщаючи всіх навколо про небезпеку.

яструб

    Яструб-перепелятник  зазвичай в’є свої гнізда на найвищих деревах в глибині лісу. Краса його житла, напевно, повністю залежить від настрою, тому гнізда бувають і кострубато зроблені з гілок та сучків, і надзвичайно акуратні, де кожен прутик підігнаний, а всередині вистелено мохом та листям. У травні-червні самка відкладає 3-5 яєць, а в недалекому майбутньому з гнізда доносяться крики голодних пташенят. До середині серпня пташенята вже здатні літати.

    Трапезу яструба-перепелятника можете подивитися в короткому фільмі

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin