Як

        7 Май 2014

як   Як — це один з найбільших і найсильніших биків. Його ще називають довгошерстим або монгольським биком. Живе як в Монголії, Туркменії та на Тибеті. Як полюбляє залазити на запаморочливу висоту. Нижче 2500 метрів над рівнем моря тварина почуває себе не дуже комфортно. Чим вище як піднімається, тим краще себе почуває. На висоті 6500 метрів він жвавий і повний сил, в той час як у людини починає крутитися голова від нестачі кисню. Дивно й те, що як знаходить собі корм там  де суцільний лід , сніг та каміння.

як

   Зовнішній вигляд яка також своєрідний. Ця тварина поєднала в собі одночасно прикмети зубра, бика, коня, кози та барана. Так, бездоганні округлі форми і пухнастий хвіст нагадують коня, довга шерсть — козу , голова з величезними рогами — бика , а мускулисте тіло — зубра. Голос яка нагадує рохкання кабана, хоча і більш глухе.

як

   На яка дозволена обмежене полювання. Але це непросте та ще й небезпечне заняття. Мало того, що для полювання необхідно підніматися високо в гори, але ще й вбити тварину потрібно з першого пострілу, інакше мисливцеві не позаздриш — поранений як страшний у гніві і вмить наздожене невдаху.

як

   Не дивлячись на його грізний норов, яка вдалося приручити. Клопоту з ним ніяких, оскільки він сам собі  добуває корм. Зараз на Тибеті і в Монголії є величезні стада домашніх яків. Їх використовують не тільки для м’яса і молока, а й для перевезення вантажів по гірських стежках, і навіть для верхової їзди.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin