Вилоріг

        13 Январь 2015

вилоріг   Вилоріг. Стада деяких копитних досі існують на Землі тільки тому, що, на щастя, люди вчасно схаменулися і взяли їх під охорону. До таких тварин відносяться і вилороги, батьківщина яких Північна Америка.

вилоріг

    Вилорогів нещадно винищували колоністи, які рухалися на захід, здебільшого заради м’яса та розваги, а фермери і ковбої, щоб зберегти свої пасовища для коней та корів. В результаті від мільйонного стада в 1908 році залишилося всього 20 тисяч голів. З тих пір, завдяки вжитим законам про їх охорону, кількість вилорогів збільшилася. На сьогоднішній день їх налічується понад 400 тисяч.

вилоріг

    Перші європейці, які прийшли на американський Захід, помилково вважали вилорогів антилопами. Насправді це окреме сімейство, що складається з одного єдиного виду — вилороги. До речі, на відміну від антилоп, вони скидають роги як олені. Вилороги мають зріст до 1 метру та вагу 45-65 кг. Рятуватися від хижаків, таких як койоти, вовки, руді рисі, пуми, лисиці, беркути, їм допомагає чудовий зір і дуже швидкі ноги. За швидкістю ці тварини в світі поступаються тільки гепарду, а в Америці — безперечні лідери. Зі швидкістю 65 км / годину вони можуть бігти до 8 км.

вилоріг

    Вилороги живуть стадами, склад і кількість яких змінюється в залежності від пори року. Взимку тварини збираються у великі стада, а навесні розпадаються на невеликі групи. В кінці літа самці починають збирати сім’ї — іноді до 15 самок.

    Вилороги отримали свою назву через характерні гачкуваті роги, які нагадують вила. Їх мають і самці і самки, але у самок вони тонше та коротше.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin