Удав

        14 Май 2014

удав    Удав — це близький родич пітона, навіть способом життя вони дуже схожі. Різниця лише в розмірах і ареолі проживання. Удави, на відміну від пітонів, водяться в Європі, Азії та Південній Америці.

удав

   На півдні Європи та на Балканському півострові живе степовий удав. Довжина його всього 65-67 см. Ця змія яскраво-жовтого кольору з широкими темними смугами на голові і чотирма рядами темних плям по всьому тілу. Зустрічається степовий удав в піщаних місцевостях і харчується в основному ящірками. Днем тварина заривається в пісок , але варто з’явитися жертві, як він відразу виповзає.

удав

   Степовий удав,звичайно, карлик у світі великих змій, чого не можна сказати про його родича — звичайного удава. Його довжина сягає 6 і більше метрів і водиться він у лісах Південної Америки. Звичайний удав має червоно-сірий окрас. По спині проходить сіро-жовта смуга, яка складається з овальних плям. Звичайний удав воліє суху спекотну місцевість. Зазвичай тварина живе серед скель, ховаючись в щілинах. Харчуються удави дрібними птахами та гризунами — мишами, луговими собачками, ховрахами.

удав

   Індіанці Стародавньої Мексики вважали удава священною твариною. До нього зверталися з молитвами, приносили жертвоприношення, а жерці робили пророцтва, слухаючи його шипіння.

     Удави неймовірно живучі. Бували випадки коли удава жорстоко били палицями і, вирішивши, що він мертвий викидали. «Мертвий » удав моментально оживав і зникав у хащах. Ці змії дуже непогано переносять і холод. Одного разу  удав втік із зоопарку і пережив, незважаючи на морози, дві зими.

Дуже цікавий та пізнавальний фільм про удавів і пітонів, та й не тільки, дивіться далі

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin