Тварини океану

        30 Май 2014

тварини океану   Цією статтею, дорогі друзі, я відкриваю новий цикл про тварин, які живуть в океані. Тут я буду розповідати про найрізноманітніших тварин, що населяють водні простори нашої планети. А цей водний простір займає не багато, не мало, а 71 % земної поверхні. Але вивчений океан, на жаль, а може бути й на щастя (менше шкоди ми змогли завдати) набагато менше ніж твердь.

тварини океану

   Рельєф Світового океану такий же складний, як і земна поверхня. І в кожному слої водяної маси знаходиться цілий світ великих і не дуже, складних і найпростіших живих організмів — тварин, яким якраз і буде присвячений цей цикл. Якщо на поверхні землі тваринний світ в основному відрізняється тільки за географічними, а точніше навіть за кліматичними зонами, то в океані він відрізняється ще й залежно від глибини. І чим глибше ми занурюємося в товщу океану, тим загадковішим і менш вивченим він стає.

тварини океану

   Але прогрес, на щастя чи на жаль, не стоїть на місці і тому людина розгадує з кожним днем все більше і більше таємниць океану. Тваринний світ все більше стає зрозумілим для людини і в плані фізіології та взаємодії з навколишнім середовищем. Адже ті органи чуття, яких цілком достатньо для життя на поверхні землі, не дають можливості відчувати себе в небезпеці у воді, і та форма тіла, яка ідеальна на суші, зовсім не підходить для життя в океані.

тварини океану

   В процесі еволюції багато тварин вийшли з океану, але деякі, навпаки — повернулися в океан з суші, наприклад, кити. Отже, читайте матеріали цього циклу, і я сподіваюсь, вам сподобається. Взагалі то я вже згадував деяких тварин безпосередньо пов’язаних з океаном. Наприклад, я писав про шкірясту черепаху та про птахів — бакланів і фрегатів, їх також можна з упевненістю віднести до жителів океану.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Найпр. безхребетні, молюски       Запис має мітки:

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin