Суматранська кішка

        19 Май 2012

суматранська кішка   Суматранська кішка. Усім вам, дорогі друзі, знайомий вираз — боїться води, як кішка. Так ось, цей вислів абсолютно не підходить для суматранської кішки, або, як її ще називають, плоскоголової кішки. Ця дика кішка прекрасний нирець і рибалка.

   Статура і фізіологічні особливості суматранської кішки сприяє цьому: між пальцями є перетинки, будова зубів дозволяє міцно утримувати рибу. Крім риби у воді суматранська кішка знаходить  для урізноманітнення свого харчового раціону земноводних, всіляких ракоподібних і молюсків. 

суматранська кішка

   Але найголовніша особливість, полягає в тому, що, незважаючи на те що суматранська кішка належить  до хижаків, вона дуже навіть не проти поласувати фруктами та поживними корінцями (наприклад, бататом). Для відривання плодів суматранська кішка озброєна міцними кігтями, які, як і у гепарда, не ховаються (ці дві кішки є винятком з усіх кішок, як домашніх, так і диких).

   Суматранська кішка веде переважно сутінковий і нічний спосіб життя. Живуть переважно на берегах річок і струмків, хоча бувають і винятки.

суматранська кішка

   Суматранська кішка ще погано вивчена, і тому вчені не можуть назвати чисельність популяції. Тварина занесено в Червону книгу, як зникаючий вид. В деяких зоопарках суматранські кішки прижилися в неволі і навіть дають потомство. Основний ворог суматранської кішки — це втрата середовища проживання через забруднення води сільськогосподарськими та промисловими стоками, а також вирубки лісів та розробка грунту під сільгоспугіддя.  Ну і звичайно ж пряме знищення людиною. Ми, люди, що живуть на цій планеті, повинні робити все, щоб жоден зникаючий вид не зник, і щоб бачити їх могли не тільки по телевізору. Інакше наші нащадки нам цього не пробачать.

   Памятайте, тварини – творіння Божі!         Рубрика: Кішки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin