Синиця

        12 Ноябрь 2014

синиця   Велика синиця — це, напевно, одна з найпоширеніших та відомих птахів. Живе вона поруч з нами в парках і садах. Розміри синиці приблизно такі, як і у горобця.

синиця

    З першими ознаками весни, як у лісі, так і в місті, чутно чіткий, схожий на часті удари молоточка по ковадлу звук. Він звучить довго, іноді навіть трохи набридає. Це старається самець великої синиці. А це ознака того, що настав період знайомств та побудови гнізда, чим займається самка. Синиця дуже не обтяжує себе вибором місця. Крім дупла, для гнізда підійде і щілина в стіні, залізна труба або навіть занедбаний поштовий ящик. Із задоволенням синиця може зайняти і шпаківню. Незабаром в гнізді з’являються яйця, а потім і 8-10 пташенят. Через 15-20 днів молоді синиці залишають гніздо, але ще деякий час про них піклуються батьки.

синиця

    Синиці — дуже жваві та спритні птахи. Вони спритно лазять по деревах у пошуках  комах та їх личинок, які там сховалися.

синиця

    На зиму синиці не летять в теплі краї, але їх невеликі зграйки постійно перелітають з місця на місце в пошуках їжі. Чим більше їжі, тим довше затримуються в цьому місці синиці. Якщо їх підгодовувати, птахів можна довго тримати на одному місці.

    Синиці приносять надзвичайно велику користь паркам, лісам і садам. За добу велика синиця з’їдає стільки шкідників, скільки важить сама. Цей птах поширений майже по всій Європі, Північній Америці та Азії. Крім великої синиці у нас водяться ще блакитна та хохлата синиці.

    І трохи позитиву за участю синиці в відеофрагменті

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin