Росомаха

        15 Октябрь 2012

росомаха   Росомаху ще називають скунсовим або чортовим ведмедем. Це найкращий мисливець в родині куницевих. З покон віку на росомах полювали, ставили капкани, оскільки їх вважали вкрай небезпечними. І не без причин. Росомахи часто нападали на домашніх тварин, а деколи і на людей. В теперішній час їх можна побачити тільки у віддалених куточках Канади та Аляски, а також в сибірській тайзі.

росомаха

   Росомахи мають погану репутацію. І, насправді, це тварина, зовні схожа на невеликого ведмедя з досить пухнастим хвостом, дуже вперта і сильна. Довжиною вона близько метра і важить до 17 кг. Але, незважаючи на свої скромні розміри, росомаха здатна одним укусом умертвити вовка або загнати на дерево дорослу рись. Тварина здатна наздогнати оленя чи лося, скочити на спину і вчепитися в загривок, утримуючи так, поки жертва не звалиться з ніг. Росомаха майстерно ховається, прекрасно бігає по снігу, не провалюючись завдяки перетинкам на лапах.

росомаха

   Росомаха сильна тварина. Мисливці розповідають, що хижак може без зусиль залізти на дерево, тримаючи в зубах важку голову лося. Росомаха також полює на зайців, білок та лисиць. Влітку в свій раціон росомаха може додавати пташині яйця, личинки комах, а також ягоди, фрукти та горіхи.

росомаха

   Як і більшість куницевих, росомаха — територіальна тварина. Самець мітить величезні території — до 2 тис. квадратних кілометрів. Крім нього там можуть знаходитися тільки 2-3 самки. Інші самці росомахи уникають чужих володінь. Якщо вторгнення все ж таки трапляється, то тварини б’ються на смерть. До речі, навіть діти росомахи живуть на території батьків не більше двох років. Потім вони змушені кудись йти, щоб не стати їжею для власного татуся.

    Друзі, пропоную подивитися відеосюжет, як росомаха може дати відсіч навіть ведмедеві.

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin