Піренейська вівчарка

        10 Июнь 2012

піренейська вівчарка    Піренейська вівчарка — одна з найменших вівчарок Франції. Висота в холці згідно стандарту породи становить в середньому 45 см. Є два різновиди піренейської вівчарки — жорсткошерстна або довгошерстна і короткошерстна. Одна від одної вони відрізняються практично тільки мордичкою. Коли короткошерстна піренейська вівчарка відпускає бородута  вуса, вона стає довгошерстною.  Жарт звичайно, але приблизно так це і виглядає.

піренейська вівчарка

   За характером обидва різновиди піренейських вівчарок приблизно однакові, тому розділяти їх в розповіді не буду. Піренейська вівчарка чудовий пастух, але крім цього може з великим успіхом використовуватися як шукач, особливо в пошуках наркотиків та вибухових речовин. Під  час Першої світової війни піренейські вівчарки успішно використовувалися, як вістові та вартові собаки.

піренейська вівчарка

    Про цю породу собак ходять легенди, що вони ніколи не хворіють. В цій легенді є доля правди. Піренейська вівчарка дуже стійка до багатьох захворювань, навіть інфекційних, наприклад, до чумки. Єдине чого не витримає піренейська вівчарка, так це замкнутого простору квартири. Їй необхідний простір і постійна робота. Я просто категорично не раджу заводити піренейську вівчарку людям, які віддають перевагу спокійному та розміреному спосібу життя.

    Піренейська вівчарка — це згусток енергії, який необхідно кудись постійно дівати. Дресирування піренейської вівчарки також вимагає певних умінь  та терпіння.  Але якщо ви володієте цими якостями, то у вас є всі шанси отримати в особі піренейської вівчарки відданого друга, вірного вартового і невтомного пастуха.

   І на закінчення невелике відео з майданчика змагань за участю піренейської вівчарки

   Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin