Пінгвіни

        25 Ноябрь 2014

пінгвіни   Пінгвіни. Скажіть, друзі, який птах найбільше нагадує людину? Звичайно ж пінгвін. Біла манишка, чорний сюртук не може не викликати розчулення та посмішки. Але найголовніше те, що ці птахи пристосувалися до самого суворого клімату на Землі — клімату Антарктиди. Пінгвіни прекрасно себе почувають серед крижаних пустель і жахливого холоду. Їх тіло вкрите густим вологонепроникним пір’ям,  а товстий шар жиру надійно захищає від пронизливих морозів.пінгвіни

    На сьогоднішній день на Землі проживає 17 видів пінгвінів. Хоч це й дивно, але деякі з них освоїли береги Африки, Південної Америки та Австралії. Навіть на Галапагоських островах є пінгвіни, назва їх однойменна з назвою островів — галапагоські. А ось королівські та імператорські, ті принципово живуть тільки на берегах Антарктиди.

пінгвіни

    Але де б не жили пінгвіни, вони цілком залежать від наявності риби та іншого корму тваринного походження. Пінгвіни чимось схожі з ластоногими. Вони незграбні на суші, але віртуози у воді. Крила їм служать веслами, за допомогою яких вони можуть розвивати швидкість до 40 км / год. Вони можуть пірнати на глибину в кілька десятків метрів і підстрибувати над водою до 2 метрів.

пінгвіни

    Невпинно подорожуючи, пінгвіни іноді можуть проплисти сотні кілометрів у крижаній воді. Гніздяться вони величезними колоніями по кілька десятків тисяч особин. У пінгвінів дивно розвинений інстинкт «повернення додому». Випущені за тисячі кілометрів вони безпомилково повертаються на місце гніздування. Є й багато особливостей висиджування яєць у кожного виду, але про це я розповім в окремих публікаціях.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin

x