Панголіни (закінчення)

        17 Октябрь 2017

(Закінчення, початок тут)

панголіни   Незважаючи на свою, здавалося б, броню, більшість панголінів відмінно лазять по деревах, мало того — вони там живуть. Лазять по гілках вони за допомогою своїх довгих та гострих кігтів, допомагаючи при цьому чіпким хвостом, подібно до деяких мурахоїдів та американських мавп. По землі бігають не особливо жваво — 3-4 км / год., але все ж це швидше ніж у черепахи.

панголіни

Меню панголінів складають виключно мурахи і терміти, а також їх личинки. Вночі панголіни виходять на полювання, під час якого нещадно нищать термітники. Своїм довгим та липким язиком збирають все їстівне. Найцікавіше, що таку процедуру вони можуть робити з усіма мурахами без винятку, навіть з найбільш агресивними і отруйними.

панголіни

Панголіни можуть нападати навіть на ацетонів  — бродячих мурах, яким нічого не варто з’їсти леопарда живцем та перед якими тремтить все живе. Отже, панголіни — відмінна «машина» для знищення мурах. Навіть своє тіло панголіни чистять не без допомоги мурах і роблять це досить своєрідно. Тварина залазить в саме серце мурашника, лягає і розчепірює луску. Комахи починають атакувати непроханого гостя і забираються під луску, яку панголін потім різко притискає. Мурахи гинуть, виділяючи мурашину кислоту, яка відмінно очищає його тіло.

панголіни

Панголіни — тварини «німі», та не відрізняються особливими розумовими здібностями. Їх мозок складає всього 0.3% від ваги тіла.  Але не за розумову  здатність ми любимо тварин, а за їх неповторність та винятковість.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Ссавці       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin