Норка

        23 Июль 2013

норка   Норка. Існує два види норки — європейська та трохи більшого розміру американська. Американська норка, на думку багатьох вчених, є просто різновидом європейської. Ця тварина є близьким родичем тхора, ласки, горностая.

   Норки це невеликі тварини з гладкою бурою шерстю. Довжина їх становить до 50 см, з яких 14 припадає на хвіст. На лапах між пальцями у норки є перетинки, завдяки яким вона добре плаває.

норка

   Способи життя американської та європейської норок дуже схожі. Вони люблять рибу, жаб, ракоподібних і равликів, а також … курей. Якщо норку дуже налякати, то вона подібно до скунса бризкає досить таки гидкою рідиною.

норка

   Норка погано бігає, зовсім не вміє лазити, але відмінно плаває та пірнає. Живе вона в тихих, безлюдних місцях, намагаючись не потрапляти на очі людям. Але бажання поласувати курятиною іноді буває сильнішим за страх. Тому час від часу норка навідується до курників. Для проживання зазвичай тварина обирає болотисті береги озер і річок. Вона влаштовує своє гніздо на купині, а в разі небезпеки негайно кидається в воду.

норка

   Люди здавна полювали на норку через її тепле та  гарне хутро, з якого шиють шуби і шапки. Хутро американської норки цінується вище, так як воно більш міцне. Нині тварину взято під охорону і занесено до Червоної книги, а їх відстріл суворо контролюється.

   Норки легко приручаються і навіть відгукуються на голос господаря. На даний час для розведення норок в промислових цілях створено цілі ферми. І це добре, оскільки дає можливість краще зберегти диких тварин. У неволі норки живуть довго.

   Сюжет про звіроферми, де вирощують американських норок, дивіться нижче

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin