Німецька вівчарка (продовження)

        5 Май 2012

(продовження, початок тут)

німецька вівчарка    Величезний відбиток на хід розвитку німецької вівчарки наклала Друга світова війна. В продовж війни цих собак використовували в самих різних цілях — від охорони і пошуку до ролі «камікадзе».

   На сьогоднішній день німецька вівчарка є однією з найкращих, якщо не найкращою, службовою (в тому числі і серед інших вівчарок) собакою в світі. Її використовують військові, митники, міліція і поліція. Якщо вам потрібен поводир, то кращого ви не знайдете. І це завдяки її врівноваженому характеру, сильно розвиненою інтуїції, високим здібностям до навчання.

німецька вівчарка

   Німецька вівчарка також має всі необхідні якості, щоб бути ідеальним «компаньоном». Вона недовірлива до чужих, але разом з тим, при правильному вихованні, їй можна довірити навіть дітей, вона розумна і легко піддається дресируванню, досить темпераментна і в той же час слухняна, дуже прив’язана до господаря, в будь-яку хвилину може стати на захист.

німецька вівчарка

   Ну, і звичайно ж, німецька вівчарка ще й талановитий актор. Згадайте скільки фільмів знято за участю цієї собаки. І в кожному такому фільмі пес стає народним улюбленцем.

   Не можна забувати, що німецька вівчарка дуже рухлива собака. Тому їй просто необхідні фізичні навантаження у вигляді бігу або ігор. Це прекрасно реалізується в спілкуванні з дітьми, тому що не тільки діти люблять таку собаку, але й вона відповідає завжди взаємністю. Зазвичай німецька вівчарка стає не просто вихованцем і навіть не улюбленим вихованцем, а повноправним членом сім’ї.

німецька вівчарка

   Але хочу вас застерегти. Не забувайте ні в якому разі, що при всій адекватності характеру німецька вівчарка залишається великою собакою з інстинктом охоронця. Не ігноруйте заняття з професійним кінологом або хоча б його консультаціями.

   При виборі цуценяти слухайте своє серце, а не чиїсь міркування про переваги і недоліки того чи іншого, і тоді ви знайдете справжнього друга, який, будьте певні, ніколи вас не зрадить.

   Будь-яка тварина – творіння Боже!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin