Морські зірки

        31 Октябрь 2014

морська зірка   Морська зірка. У всіх океанах та морях нашої планети водяться істоти, тварини — морські зірки. Своєю будовою тіла вони насправді дуже нагадують п’ятикутну зірку. Морських зірок, до речі сказати, налічується більше 500 видів. Дуже шкода, що рибалки часто їх знищують, як непотріб, що потрапив  в сітку.

морська зірка

    Як і  ще в одних морських тварин — морських їжаків, ротовий отвір морської зірки розташовується знизу тіла. Промені морської зірки надзвичайно рухливі, на кожному з них зсередини розташовані присоски, за допомогою яких вона рухається. Коли морська зірка повзе, одне з щупалець завжди підняте і висунуте трохи вперед — вона ним дивиться, так як очі у морської зірки розташовані на кожному промені.

морська зірка

    Морські зірки — хижаки. Вони дуже люблять молюсків, через це є злісними ворогами устриць, яких вирощують люди. Морська зірка заповзає всім тілом на мушлю молюска і намагається його відкрити. Молюск відчайдушно чинить опір, але під дією рідини, яку морська зірка виділяє, його паралізує, і половинки молюска розкриваються. Тоді морська зірка запускає у всередину свій хоботок і висмоктує, схоже на холодець, тіло.

морська зірка

    До окремої групи морських зірок належать брізінгіди. Їхні промені дуже рухливі і досягають в довжину до30 см. Ці істоти мають красивий червоний окрас і живуть в холодних північних водах на глибині 300-400 метрів.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Найпр. безхребетні, молюски       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin

x