Мармурова кішка

        31 Май 2012

мармурова кішка   Мармурову кішку деякі називають міні-леопардом через схожість в забарвленні. І дійсно плями мармурової кішки дуже нагадують плями леопарда. Але це мабуть єдина схожість, якщо не звертати увагу на те тварини належать до родини котячих або просто кішок.

мармурова кішка

   Взагалі ж мармурова кішка стоїть найближче до рисів. Багато зоологів навіть дотримуються думки, що ця дика кішка є підвидом рисі, хоча інша частина виділяє мармурову кішку в окремий вид. Але ж я впевнений, друзі, мармурова кішка аж ніяк не постраждає, хто б з них не мав рацію. Постраждає вона швидше в тому випадку, якщо людина не докладе зусиль для збереження цього виду. Мармурова кішка занесена в Додаток I СІТЕС, а це означає, що їй загрожує вимирання. На щастя, на більшій частині території де живе мармурова кішка (південно-східна Азія), полювання на неї заборонена.

мармурова кішка

   Мармурова кішка переважно веде нічний спосіб життя. І якщо всі види рисів воліють наземне полювання, то мармурова кішка полює на другому ярусі, тобто на деревах.

мармурова кішка

   Примітний у мармурових кішок і хвіст. При загальній довжині кішки 80-110 см половину займає хвіст, тобто довжина тіла мармурової кішки та довжина її хвоста практично однакова, причому хвіст товстий по всій довжині. Така будова хвоста мармурової кішки не випадкова. Він допомагає кішці балансувати на тонких гілках дерев під час полювання. Основна їжа мармурових кішок — це білки та іноді летючі миші. При нестачі їжі не гидує мармурова кішка ні мишами, ні земноводними, і навіть комахами.

   Як я говорив вище, мармурова кішка знаходиться на межі зникнення. На сьогоднішній день у світі залишилося не більше 10 000 особин. Друзі, тільки від нас залежить, зможуть побачити  наші нащадки мармурову кішку живцем або тільки на картинці.

   Памятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Кішки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin