Марабу

        14 Май 2017

марабу    Марабу — це лелека. Здивовані? Так це один з видів лелеки, близький родич ябіру і …. падальник. Це серйозний конкурент грифам, шакалам та гієнам. Через своє амплуа  голова і шия у марабу практично голі, щоб не забруднити пір’я об останки тварини. І дзьоб марабу також відповідає вподобанням — може побити шкіру копитної тварини або зламати ребро.

марабу

Не менше кілограма їжі з’їдає марабу за день. Кістки причому ковтає цілими. Побачивши падаль, марабу жадібно кидається на неї  і без боротьби  не поступиться нікому. Своїм могутнім дзьобом птах відганяє конкурентів.  Навіть левів марабу не шанує.

марабу

Франц Фабіан був свідком, коли левиця намагалася відібрати ласий шматок у марабу. Але не тут то було. Марабу своїми ударами потужним дзьобом змусив левицю відступити і піти ні з чим.

марабу

 

Але це зовсім не означає, що марабу харчується виключно падаллю. В їжу можуть йти миші, щури, ящірки, риба і навіть … маленькі крокодильчики. У деяких місцевостях, наприклад, в Індії, марабу служать санітарами навіть в містах, підбираючи відходи, що викидаються на вулицю. Але на жаль, наприклад, в Африці марабу часто вбивають тільки для того, щоб вирвати з їх хвоста кілька гарних пір’їн.

   Про те з якою обережністю і повагою ставляться грифи до марабу, можете подивитися  відеоролик

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin