Літаючий дракон

        12 Декабрь 2015

літаюча ящірка    Літаючий дракон — назва, правда, страшна? Відразу уявляєш собі величезне чудовисько, довжиною не менше 20 метрів з трьома головами, які дихають вогнем. А ось і невгадали. Іронія долі так розпорядилася, що літаючим драконом називають зовсім маленьку ящірку, яка живе в Індії і на деяких островах неподалік від неї. Дорослий літаючий дракон має довжину всього близько 20 см, з яких більше половини — це хвіст.

літаюча ящірка

   Ці ящірки істотно відрізняються від інших тим, що мають кілька подовжених хибних ребер, з’єднаних перетинкою. Саме завдяки цій перетинці, дракон вміє літати. Можливо, літати — це занадто перебільшено, але спланувати з однієї гілки на іншу на відстань 3-4 метри це літаючому дракону під силу.

літаюча ящірка

   Літаючі дракони абсолютно безпечні та мають яскравий гарний окрас. Голова зеленого або бурого кольору з металевим відблиском. Літальна перетинка ззаду забарвлена ​​в темно-бурий упереміш з темно-червоним кольором і так само з металевим відблиском. Передня ж частина перетинки у різних літаючих драконів може бути різною — жовтою, оранжевою, рожевою або червоною. На цьому строкатому фоні розкидано безліч темних рисок та плям. Самця літаючого дракона дуже легко відрізнити від самки по горловим мішкам. Якщо у самця він помаранчевий, то у самок, як правило, синій або блакитний.

літаюча ящірка

   В густих тропічних лісах такий окрас робить літаючих драконів майже невидимими. Ці ящірки практично все життя проводять на деревах. По своїй волі на землю вони ніколи не спускаються. На гілках верхнього ярусу літаючий дракон завмирає і чекає, поки поруч пролетить комаха. Як тільки він її побачить, відразу розкриває свої «крила» і робить стрибок, на льоту хапає жертву і спускається на гілку нижче.

   Самки літаючих драконів відкладають яйця в тріщинах кори. І всього через кілька тижнів з’являються маленькі дракончики, які вже з самого народження вміють літати.

  Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Плазуни       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin