Лисячі акули

        14 Декабрь 2015

лисяча акула          Акули! Тільки чуєш це слово, то відразу ж розпочинають «бігати мурашки» по тілі від жаху, який відчуваєш, уявляючи цих велетнів. У морях та океанах Землі таких велетнів налічується близько 350 видів. Наприклад, лисяча акула або морська лисиця — є унікальним представником своєї родини. Свою назву вона отримала за свій особливий хвіст, верхня частина якого дуже подовжена і може сягати половини зросту самої акули. Саме за цей унікальний розмір її й прозвали «вертихвісткою», а вам певно відомо, що в народі вертихвісткою називають лисиць. Тільки різниця між лісовою та морською лисицею в тому, що морська використовує свій хвіст не для кокетства, а для того щоб добувати їжу та для самооборони.

лисяча акула

   Своїм дивним хвостом вона зганяє рибу в одну густу зграю, а потім глушить її найсильнішим ударом по поверхні води, після чого спокійно обідає. Апетит у «морської шахрайки» досить таки великий. Щоб домогтися найкращих та якнайшвидших результатів у полюванні, лисячі акули найчастіше полюють парами. Але ось яка цікава штука «іронія долі», — унікальне пристосування для полювання, також є і загрозою для життя цієї акули. Адже саме хвостом вона найчастіше чіпляється на гачок.

лисяча акула

   Родина лисячих акул налічує 3 види, а саме:

          — Морська лисиця звичайна;

          — Глибоководна або великоока лисяча акула;

          — Пелагічна лисяча акула.

   Всі ці види дуже схожі між собою, різниця полягає лише в розмірах, і в тому, що великоока акула-лисиця і правда має надзвичайно великі очі. Розміри цих акул досягають 5-6 метрів. Їх вага складає близько 500 кг. Також вони мають близько 20-ти рядів дрібних, але дуже гострих зубів. Окрас  лисячої акули може бути різний — від сірого до сіро-коричневого.

лисяча акула

   В період розмноження лисяча акула підпливає якомога ближче до узбережжя, де й знаходиться кілька місяців, вигодовуючи своє потомство. Харчуються акули переважно зграйними рибами (скумбрія, оселедець, тунець і т. д). Якщо риби не достатньо, то не гребує і кальмарами або іншими безхребетними.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Риба та рибалка       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin