Козуля

        4 Май 2014

козуля   Козулі схожі на оленів, тільки значно менше. На думку вчених вони навіть відносяться до окремого виду оленів.

   Найвідомішою в нашому регіоні є європейська козуля , або як її часто називають мисливці — дика коза. Довжиною вона близько 130 см, заввишки — 75 см. У козулі зовсім короткий хвіст, всього близько 2 см. У порівнянні з благородним оленем, козуля має більш міцну будову тіла: голова у неї коротша, корпус спереду товщий, спина практично пряма. У козулі також великі красиві очі з довгими віями. Шерсть цієї граціозної тварини коротка , пружна і дуже жорстка.

козуля

   Козулі поширені по всій Європі і на більшій частині Азії, за винятком північних районів. Ці тварини віддають перевагу листяним лісам на болотистому ґрунті. Влітку вони піднімаються в гори, а взимку спускаються в більш теплі долини. У Сибіру косуля постійно подорожує , щоб перезимувати в рівнинних лісах.

козуля

   Рухи козулі плавні та граціозні. Вона без будь-яких ​​зусиль перестрибує через високі перешкоди та кущі, запросто перепливає бурхливі річки і забирається вгору по крутих схилах. Водночас козуля полохлива й обережна тварина. Її практично не можливо застати зненацька. Та й не можна їй по іншому, адже окрім природних ворогів — вовків, рисей та інших хижаків, людина також не проти здобути козулю, як трофей на полюванні.

козуля

   Якщо козулю зловити маленькою, то вона швидко приручається, чого практично неможливо зробити з дорослими тваринами. Доросла козуля залишається дикою і норовливою, продовж якого б часу  ви її не тримали в неволі. Корм козулі нічим не відрізняється від корму оленів і складає в основному їжу рослинного походження, причому вибирає листя та кору як найніжніші.

   І на закінчення невеликий фрагмент з життя козуль

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin