Китоголов

        10 Май 2017

китоголов    Китоголов — птах з унікальним дзьобом. По-арабськи її назва «абу-маркуб», що в перекладі означає — «батько черевика». І дійсно дзьоб величезний, який чимось нагадує черевик. Мабуть, тільки китоголов  з усіх пернатих може носити «черевик» на голові. Через його велику вагу птах постійно  притискує дзьоб до грудей, причому навіть в польоті. А літає китоголов, хочу сказати, чудово. Коли ширяє, то навіть орли можуть позаздрити.

китоголов

   Тривалий час китоголова  вважали дуже рідкісним птахом. Але потім з’ясувалося, що він все-таки досить поширений, але дуже добре може ховатися в африканських очеретах. Як подейкують очевидці, в тих очеретах можна заховати і стадо слонів.

китоголов

Птах за своєю суттю лінивий та флегматичний, можна пройти зовсім поруч, а він не те що не злетить, а навіть виду не подасть, що його щось турбує. Хоча іноді китоголов і видає пронизливий крик, який нагадує «регіт» гієни, а ще можна почути  тріск дзьобом, подібно лелеці.

китоголов

Китоголов близький родич чаплі, а тому, як і вона харчується рибою, молюсками, жабами і навіть новонародженими крокодилами. Мало того, через особливості свого дзьоба китоголов не може харчуватися іншою їжею, а отже, її наявність має велике значення для виживання.

   Невелике відео про китоголовів  завершить статтю

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin

x