Іржава кішка

        20 Май 2012

іржава кішка   Іржава кішка, або як її ще називають іржаво-плямиста, разом з чорноногою кішкою ділять перше місце за звання найменшої дикої кішки планети. Вага дорослої іржавої кішки не перевищує 2 кг, а її довжина не більше 40 см плюс хвіст 20 см. Не дивно, якщо ви сплутаєте її з бенгальською кішкою, вони зовні дуже схожі.  Єдина відмінність це більш розпливчасті плями в забарвленні іржавої кішки, ну і бенгальська трохи більша. 

іржава кішка

   Живуть ці кішки тільки в двох місцях — в Індії, причому в південній її частині та на острові Цейлон. Причому іржаві кішки цих  місцевостей відрізняються одна від одної. Їх вчені навіть розділили на два підвиди: індійський і Шрі-Ланський рудий плямистий кіт.

   Іржава кішка веде переважно нічний спосіб життя. Як і більшість представників родини котячих іржава кішка воліє вести поодинокий спосіб життя на своїй території, яка сягає 15-20 км.кв. Полює на дрібних гризунів (мишей, ховрахів) і птахів, іноді на земноводних і ящірок. Під час полювання іржава кішка добре себе відчуває як на деревах, так і на землі.

іржава кішка

   Звички іржавої кішки дуже схожі на звички  домашньої кішки і тому бувають випадки, коли їх приручають. Приручені іржаві кішки відрізняються грайливим і доброзичливим характером.

   Через дуже низьку популяцію іржава кішка занесена до Міжнародної Червоної книги. І це справедливо. Потрібно берегти кожен вид, кожну особину, так як з їх втратою планета стає біднішою, а іржава кішка не виняток.

   Памятайте, тварини – тваріння Божі!

         Рубрика: Кішки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin