Гігантський буревісник

        18 Март 2017

гігантські буревісники    Гігантські буревісники — це великі птахи, з розмахом крил трохи менше 3х метрів. Гігантські буревісники — корінні жителі островів навколо Антарктиди. Вони споконвічні вороги пінгвінів, у яких постійно крадуть яйця, а також своїх дрібніших родичів буревісників, зокрема снігових .

гігантські буревісники

За свій неприємний запах (особливо у пташенят), від моряків гігантський буревісник навіть отримали прізвисько «вонючки». І забарвлення у них відповідне для такого прізвиська — аспидно-сіре.

Гніздяться гігантські буревісники, подібно до альбатросів, на відкритій місцевості та відкладають одне єдине яйце, але разів в три більше за куряче. Спочатку яйце має білий колір, але з часом набувають зеленуватий відтінок через водорості. Висиджування триває близько двох місяців.

гігантські буревісники

Пташенятам гігантського буревісника з самого народження притаманна відмінна рухливість, але найголовніше висока агресивність. Ніякої дитячої безпорадності. Побачивши потенційного ворога, займає «бойову стійку», а при подальшому наближенні атакує. Атакує він на відстані, випльовуючи смердючий струмінь, на досить велику  відстань. Запас рідини у нього досить великий, тому атаки тривають не одноразово.

гігантські буревісники

Гігантський буревісник годує своє пташеня кілька тижнів по ночах, а вдень полює в морі. З приходом осені, не чекаючи поки пташенята стануть на крило, батьки відлітають в більш північні райони. Деякий час поголодувавши, волею-неволею молоді буревісники вчаться літати та добувати корм, а невдовзі також відправляються в подорож.

Гігантські буревісники відлітають за тисячі кілометрів від свого гнізда, але коли прокинеться один з головних інстинктів — інстинкт розмноження, вони безпомилково знаходять рідне місце гніздування. Уміння знаходити правильний шлях вражає. Одного разу молодого гігантського буревісника відвезли від гніздування на 5 000 км. Додому він повернувся вже через 12 днів. За яких орієнтирів він летів над безкраїм океаном залишається загадкою.

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin

x