Гарпії

        16 Июль 2017

гарпії   Гарпія. Яка асоціація у вас відразу виникає? Напевно, істота з тілом жінки та крилами птаха. Так, саме так виглядають міфічні гарпії. Але сьогодні ми поговоримо про птаха з цією міфічною назвою.

гарпії

Отже, гарпія — великий хижий птах. Певне він більший за беркута та багатьох орланів. Його вигляд іноді викликає навіть жах, не кажучи вже про страх. Вага гарпії часом перевищує 8 кг, а її кігті можуть сягати довжини 12 см. Птах може запросто вкрасти з двору маленьке порося або навіть собаку. Але все ж основна здобич гарпій — це мавпи (капуцини, носухи, агуті та лінивці).

гарпії

Коли гарпії висиджують яйця, хоча вірніше сказати яйце (воно у них одне і має жовтуватий колір), то в них настільки багато агресії, що навіть людину, яка наблизилася до гнізда, можуть відігнати. До речі, гніздо гарпії, зазвичай, будують біля річки або, принаймні, біля струмка на великому гіллястому дереві. Діаметр гнізда іноді доходить до 2 метрів.

гарпії

Потрібно зауважити, що раніше індіанець, який убив гарпію, ставав дуже багатою людиною. А все через те, що пір’я птаха служило, чимось на зразок грошей між племенами. Тож  самі розумієте, який був попит на них. Отже, потрібно тільки радіти, що гарпій на сьогоднішній день не знищили повністю, і ми можемо їх спостерігати в дикій природі.

   Краще уявити собі птаха гарпію вам допоможе невеликий відеоролик

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin