Галапагоські пінгвіни

        27 Ноябрь 2014

галапагоські пінгвіни   Пінгвін галапагоський. Всім відомо, що пінгвіни живуть в найхолодніших частинах земної кулі. А чи знаєте ви, що на екваторі вони теж є? Так, так, на екваторі також живуть ці дивовижні птахи, а саме на Галапагоських островах. Називаються вони відповідно до місця проживання — пінгвін галапагоський. Цей вид налічує не більше двох тисяч особин, і це самий мало чисельний вид родини пінгвінів.

галапагоські пінгвіни

    Жаркий і сухий клімат цих широт значно вплинув на розміри, чисельність і спосіб життя галапагоських пінгвінів — в цьому і є їхня відмінність від пінгвінів, які живуть в холодних кліматичних умовах. Через високі температури (вище 38 ° С), які переважно тримаються на островах, пінгвіну галапагоському загрожує перегрів, що є для нього серйозною небезпекою. Але не дарма ці птахи найбільше нагадують людину, вони, як і людина — дуже розумні і знайшли вихід з важких житлових умов. Вдень, коли температура досягає найвищої точки, вони знаходяться у воді, добуваючи собі їжу, а вночі коли температура падає, виходять на берег. Через важкі кліматичні умови популяція галапагоських пінгвінів з кожним роком зменшується. На сьогоднішній день ці тварини занесені в міжнародну Червону книгу.

галапагоські пінгвіни

    Якщо галапагоські пінгвіни почали линяти, це вірна ознака того, що  скоро почнеться сезон розмноження. Зазвичай подружні пари пінгвінів відкладають по два яйця, причому, друге відкладається через чотири дні після першого. А ось ще одна відмінність цього виду від тих, які живуть в холодних широтах — в висиджуванні і вихованні потомства участь беруть обоє батьки. Через два місяці пташенята залишають рідні гнізда і починають самостійне життя.

галапагоські пінгвіни

    Обідати галапагоські пінгвіни полюбляють дрібною зграйною рибою довжиною не більше п’ятнадцяти сантиметрів, а якщо з рибою доводитися зовсім туго — вони не гребують і всілякими ракоподібними.

    Галапагоські пінгвіни дуже довірливі, що ускладнює їх і так непросте життя. А з приходом людини життя цих довірливих птахів ускладнилося ще більше, у них з’явилися нові вороги — собаки, коти та інші домашні тварини.

    Так само відомо, що м’ясо галапагоського пінгвіна не надто смачне, а якщо врахувати, що їх залишилося дуже мало і вони знаходяться під охороною, то полювати на них вам зовсім не раджу.

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin