Дюгоні

        5 Декабрь 2015

дюгонь   Дюгоні, як і ламантини, належать до ряду сирен, але відрізняються від останніх будовою і місцями проживання. Ламантини живуть не тільки в океані або морі, але також і в озерах та річках. Дюгоні ж можуть жити тільки в солоній воді. Вони живуть переважно в багатих на водорості берегових зонах.

дюгонь

   У дюгоня голова більша, ніж у ламантинів, а ласти коротші. Хвіст вилкоподібний, в той час як у ламантинів плавник суцільний і закруглений.

дюгонь

    Родина дюгонів складається з одного єдиного виду. Колись їх водилася величезна безліч в Індійському океані та прилеглих морях. Проте їх нещадно винищували заради ніжного жиру та смачного м’яса, результатом чого стало майже повне їх зникнення. На сьогоднішній день дюгонів залишилося дуже мало, і вони, на превеликий жаль, знаходяться на межі зникнення.

дюгонь

    Дюгонь веде розмірений та мирний спосіб життя. Вдень вони відпочивають в порівняно глибоких місцях, а вночі пасуться водоростями на мілинах.   Дюгонь спочатку зриває водорість з дна , а потім очищає її від мулу, різко струшуючи головою. Приблизно так очищають свою їжу слони, яких вважають далекими родичами дюгоня. Коли водорості стають достатньо чистими, тварина ластами їх запихає в рот. Іноді дюгоні складають водорості на березі, і тільки коли осяде мул, з’їдають їх. Під водою дюгоні можуть перебувати до 10 хвилин.

   Фільм про дюгоня…  і не тільки про нього, пропоную подивитися нижче

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Морські ссавці       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin