Червоні вовки

        25 Ноябрь 2017

червоні вовки   Червоному вовку в гірських лісах Азії відведена та ж роль, що і його «сірому» братові в тундрі та тайзі, а гієновій собаці в Африці — він селекціонер, тобто за законом природи знищує хворих, слабких та малопристосованих до життя тварин, а найсильніші виживають.

червоні вовки

Напевно, ще в дитинстві вперше ми почули про червоного вовка зі знаменитої книги Кіплінга «Мауглі». Пам’ятайте, як там всі звірі, включаючи пантеру Багіру та удава Каа, тремтіли при згадці про наближення червоних вовків або червоних собак. Письменник недалеко пішов від істини в, здавалося б, казковій історії.

червоні вовки

Коли об’єднуються кілька сімей червоних вовків та створюють зграю — це страшна сила. Вони буквально знищують все живе на місцевості, де мешкають, а  потім рухаються далі в пошуках нової їжі.

червоні вовки

Цим милим на вигляд тваринам немає особливої ​​різниці, на кого нападати. Червоні вовки без коливань нападають на будь-яких копитних — козлів, баранів, оленів і навіть на диких биків тарів, яких навіть тигри зазвичай обходять стороною. Тигр для них, до речі, теж не «авторитет», з ним червоні вовки можуть впоратися без особливих зусиль. Навіть гімалайський ведмідь воліє сховатися на дереві, ніж приймати бій зі зграєю. Тактика червоних вовків проста — вони кусають за сухожилля на ногах, знерухоміють тварину, а потім за шию, прокушуючи гортань. А це вірна смерть, тим більше, що одночасно нападає кілька десятків тварин. Мабуть, тільки слон може протистояти таким нападам і то тільки завдяки своїй товстій шкурі.

Червоні вовки — вічні мандрівники. Вони постійно подорожують по горах та лісах Тибету, Індії, Яви, Суматри. Бійся, хто зустрінеться на їхньому шляху. Але ось випадки нападу червоних вовків на людину досі зафіксовано не було (напевно, пам’ятають Мауглі).

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Хижаки       Запис має мітки: , , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2017 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin