Бурундуки

        28 Июль 2013

бурундук   Бурундук. Глибоко в тайзі, на оточених високими деревами зелених галявинах, можна зустріти маленьких тварин, які наповнюють життям тайгову глушину. Це спритні і швидкі, схожі на білку, бурундуки.  Найчастіше, як і білка, бурундук обирає під житло дупло, але буває, що селиться під деревами в неглибоких норах. Тут бурундук влаштовує великі комори для зимових запасів.

бурундук

   Поширені ці тварини в основному в змішаних лісах. Протягом літа і осені бурундуки заготовляють до 4 кг різного прокорму, який у коморі зберігається в ідеальному порядку — окремо насіння трав, окремо кедрові горішки, окремо зерно. Перш ніж впасти в сплячку, бурундук просушує та перебирає свої припаси. На початку зими тварина засинає. Прокидається в березні-квітні і, підкріплюється готовими запасами, а незабаром повністю відновлює свої сили.

бурундук

   Розмірами бурундук значно поступається білці. Завдовжки він всього 13-15 см з яких 10 припадає на хвіст. Бурундук дуже симпатична тварина — маленька, руденька, з чорними поздовжніми смужками на носі та спині і довгим, пухнастим хвостом.

бурундук

   Жвавий бурундук ніколи не сидить на місці. Він бігає по деревах та купах хмизу. У нього в лісі багато ворогів — яструби, орли, горностаї, куниці, тхори. Комори ж бурундука часто руйнують ведмеді в пошуках його запасів, а при нагоді можуть навіть закусити господарем.

   У неволі бурундуки відчувають себе нормально тільки при ретельному догляді та певних умовах.

   На бурундука в міській квартирі дивіться нижче

Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Гризуни       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin