Буйвіл

        11 Январь 2015

буйвіл   Буйвіл — це величезний бик з величезними рогами, і це саме перше та саме точне визначення, яке приходить в голову. Буйволи бувають двох видів — африканські та індійські. Індійського буйвола люди одомашнили, і про нього буде інше оповідання, сьогодні ж мова піде про африканського.

буйвіл

    Африканські буйволи живуть на волі. Колись в Африці їх було дуже багато, але, на жаль, в XIX столітті буйволи стали жертвою епідемії чуми, яку завезли європейці разом зі своєю домашньою худобою. Величезні стада африканських буйволів дуже порідшали, а в деяких місцевостях тварини вимерли повністю. І тільки якимось дивом їх залишилося досить багато на східному узбережжі Африки.

буйвіл

    Здобиччю хижаків африканський буйвіл стає рідко. Цьому бику небезпечна тільки «людина з рушницею». Але і їй від буйвола може дістатися на горіхи. За статистикою від буйволів постраждало більше мисливців, ніж від будь-якої іншої тварини.

    Живуть африканські буйволи стадами. Залежно від наявності їжі, стада налічують від десятка до багатьох сотень голів. Стадо, яке завжди веде стара самка, зазвичай проводить ранок біля водопою, а ввечері на пасовищі. Жаркий день буйволи воліють проводити в лісі або приймати грязьові ванни, які охолоджують тіло і знеболюють покусану комахами шкіру. До стада для своєї безпеки часто приєднуються зебри та антилопи гну.

буйвіл

    Зазвичай у стаді сварок немає, за винятком шлюбного періоду, коли самці відвойовують право на самок. Хоча і тут рідко доходить справа до кровопролиття, частіше один із суперників просто відступає.

    До речі, буйвіл входить до так званої «великої африканської п’ятірки» (крім нього лев, слон, носоріг, леопард).

    На закінчення пропоную вам, друзі, подивитися сцену, як стадо цих чудових тварин самим неймовірним чином врятувало своє теля від цілого прайду левів

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2015 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin